Ognjena Golubića redovito gledamo na malim ekranima kao voditelja emisije 'Dobro jutro, Hrvatska', no znate li čime se on bavi u slobodno vrijeme?
To je jednom prilikom otkrio u videu koji je objavljen na društvenim mrežama 'Dobro jutro, Hrvatska'.
'Najdraži sport? Kakvo je to pitanje? Curling. A zašto curling? Nogomet se samo gleda, curling se i gleda i igra i proučava. U curlingu sam već 20 i nešto godina. Jako dobar sport za igranje, jako dobar sport za razvijanje mentalne inteligencije. Kažu za njega da je šah na ledu', ispričao je i iznenadio mnoge.
No to nije jedini sport kojim se bavi.
'Zašto triatlon? Pa zašto biti loš u jednom sportu kad možeš biti loš čak u tri?', rekao je.
Glas iza kamere ga je upitao: 'Ti misliš da si loš?', a Ognjen je odgovorio: 'Da'.
Na pitanje koliko titula Ironmana ima otkrio je: 'Tri. Nisu to titule, to su završene utrke. Titule su za one koji pobjeđuju'.