ODMOR NAKON PREKIDA

Maja Šuput nakon prekida sa Šimom otišla na Ibizu: Fotografijom otkrila što joj jedino treba

Nakon nedavnog prekida s partnerom Šimom Elezom, pjevačica je spakirala kofere i otišla na zasluženi odmor.
Foto: Instagram

Jedna od omiljenih domaćih pjevačica, Maja Šuput (46), odlučila je napuniti baterije na jednoj od najpoželjnijih svjetskih destinacija, Ibizi. Nakon turbulentnog razdoblja na privatnom planu, Maja je sa svojim pratiteljima na Instagramu podijelila trenutak čistog uživanja iz luksuznog beach kluba, a fotografija je brzo privukla pažnju njezinih obožavatelja.

'Sve što mi danas treba...', napisala je Maja čime je dala naslutiti da je pronašla svoj mir.

Na fotografiji je pozirala bosa u pijesku, odjevena u dugačku, pripijenu haljinu višebojnog uzorka, dok je u ruci držala čašu bijelog vina. Njezin odmor dolazi u pravo vrijeme, kao zasluženi predah nakon iznimno dinamičnog razdoblja. Krajem svibnja potvrdila je prekid veze s partnerom Šimom Elezom, pa ne čudi što joj sunce i more pomažu da se oporavi i pripremi za nove izazove.

Foto: Instagram

Lokacija koju je odabrala za svoj 'mini-godišnji', kako ga je sama nazvala, nije nimalo slučajna. Riječ je o uvali Jondal na južnoj obali Ibize, mjestu poznatom po ekskluzivnim klubovima na plaži koji privlače slavne osobe u potrazi za privatnošću i vrhunskom uslugom. Maja se tako prepustila glamuroznoj atmosferi i opuštanju u okruženju koje odiše luksuzom, što se vidi i po pažljivo odabranim modnim detaljima.

Foto: Instagram

Maja se priprema i za nove poslovne pobjede. Nedavno je objavila novu pjesmu i čini se da je upravo Ibiza savršena kulisa za prikupljanje inspiracije i energije uoči nadolazećeg radnog ljeta.