STORY KONCERT

Grupa Magazin spektakularnim nastupom na Story Summer Partyju najavila koncert u Lisinskom

Izvedbama svojih brojnih uspješnica grupa Magazin je uzvanike Story Summer Partyja rasplesala i raspjevala te pozvala sve Dalmatince da im se 6. listopada pridruže na koncertu u Zagrebu, u dvorani Lisinski, kojim će obilježiti 40 godina od objave albuma 'Put putujem' .
Foto: Story

Grupa Magazin spektakularnim nastupom na Story Summer Partyju u Splitu, oduševila je publiku koju su činili brojni uzvanici događaja koji je s godinama postao mjesto kojim se iz srca Dalmacije nazdravlja najopuštenijem godišnjem dobu.

Izvedbama brojnih hitova koje su okupljeni pjevali od prve do posljednje note, grupa je još jednom potvrdila zašto već desetljećima zauzima posebno mjesto na regionalnoj glazbenoj sceni. U prepoznatljivoj mediteranskoj atmosferi, bend je publici priredio večer ispunjenu emocijama i nostalgijom.

Upravo je splitska pozornica bila idealno mjesto za najavu jednog od najiščekivanijih glazbenih događaja godine – velikog obljetničkog koncerta kojim će Magazin proslaviti 40 godina od objave kultnog albuma 'Put putujem'.

Obljetnički koncert održat će se 6. listopada u koncertnoj dvorani Vatroslava Lisinskog, gdje će publika imati priliku prisjetiti se bezvremenskih pjesama koje su obilježile generacije, ali i doživjeti jedinstveno glazbeno putovanje kroz gotovo pet desetljeća bogate povijesti Magazina.

Magazin Foto: Robert Gašpert

Bit će to večer ispunjena najvećim hitovima, posebnim glazbenim trenucima i emocijama koje evociraju pjesme koje su Magazin učinile jednim od najvoljenijih bendova ovih prostora.

Dođite i budite dio proslave velikog jubileja – 40 godina od albuma 'Put putujem', 40 godina glazbe koja traje i emocija koje ne blijede.

Magazin Foto: Robert Gašpert

Osigurajte svoje ulaznice na vrijeme i pridružite nam se na koncertu koji ćemo dugo pamtiti.

Ulaznice možete kupiti ovdje!