PREKRASNA

Sve su oči bile uprte u našu trudnu olimpijku: Barbara Đinović blista dok iščekuje dolazak bebe

Sve je bliže najsretnijem danu u životu.
Foto: Ivo Cagalj / Pixsell

Hrvatska judašica, olimpijska pobjednica iz Pariza 2024., Barbara Đinović ex Matić, uskoro će postati majka i tako ostvariti svoju veliku želju. Posljednjih mjeseci uživa u posebnom razdoblju života, a veliku podršku u trudnoći pruža joj njezin suprug, srpski judaš Filip Đinović, za kojeg se udala prošle godine. 

Foto: Robert Gašpert

Trudnički dani prolaze joj u sreći i iščekivanju, a ovih se dana u splitskom Parku mladeži pojavila na konferenciji 'Igra na dugi rok: Sportska infrastruktura između izvrsnosti i isplativosti'. Bila je jedna od panelistica i za tu prigodu odabrala je lepršavu haljinu koja je istaknula njezin trudnički trbuščić. Odlično raspoložena Barbara pozirala je okupljenim fotografima i nije skidala osmijeh s lica.

Foto: Ivo Cagalj / Pixsell

Da im na jesen stiže prinova otkrili su u svibnju ekskluzivno za Story. Tada nam je otkrila i kako su se osjećali kada su saznali sretnu vijest. 

'Bili smo presretni, ali iskreno, nekako smo to i očekivali jer smo odlučili proširiti obitelj. Budući da mi je kasnila menstruacija, napravila sam test i bio je pozitivan. Reakcija je bila spontana, zagrlili smo se i poljubili, bez velike drame, više mirno i sretno jer smo se tome nadali', ispričala nam je. Rekla je i kako se u trudnoći osjeća dobro te da nema nekih većih smetnji ni mučnina. 

Foto: Ivo Cagalj / Pixsell

'Najveći mi je izazov bio prihvatiti sporiji tempo života. Navikla sam biti stalno u pokretu, a sada se ipak brže umorim i moram više slušati svoje tijelo', dodala je. 

Inače, Barbara i Filip prvi put su se zajedno pojavili na Story Hall of Fame partyju 2025. godine. Tada nam je otkrila da je u lijepoj životnoj fazi i da je vrlo sretna s novim partnerom, koji joj je u međuvremenu postao suprug. Sada je pred njima potpuno novo poglavlje, kojem se neopisivo raduju. 

Više fotografija para pogledajte u galeriji: