Glazbenica i voditeljica Ida Prester (47) poznata je po svom odvažnom modnom stilu, ali čini se da se njezina ljubav prema bojama ne zaustavlja na odjeći. Sada je pokazala zanimljiv detalj iz svog doma koji je odmah privukao pažnju. Riječ je o vratima u različitim bojama, koje je uskladila sa šarenim zidovima prostorija.
U videu koji je objavila vidi se kako je svaki dio interijera dobio svoju kombinaciju boja. Tamo gdje je zid žut, takva su i vrata, dok uz zeleni zid dolaze zelena vrata. Umjesto klasičnih bijelih vrata koja se najčešće mogu vidjeti u domovima, Ida se odlučila za puno razigranije rješenje.
Čini se kako je cilj bio postići efekt da se vrata ne ističu kao zaseban element već da postanu 'dio zida' i prostorije.
'Vrata često zanemarujemo, a mogu biti važan dio interijera', poručila je Ida i dodala:
'Jedna stvar koja nam je bila jako važna u uređenju su vrata. Kad imaš sve zidove u bojama, teško je uklopiti neka neutralna vrata i ne mogu biti sva ista. Vrata su također dio interijera i zaslužuju pažnju. Kako vam se sviđa ovaj plavi rub? Malo je neobično, ali nama je baš super. A na ovom velikom žutom zaobljenom zidu mogla su ići samo invisible vrata iste boje. I ova ulazna vrata od stana su divne mint boje. Ne znam koliko to vidite na snimci, ali prekrasna su. Ovakva boja se radi samo po narudžbi, ali baš smo htjeli da i ona budu dio naše priče. I ova invisible zelena su top ispala, ali neću vam još pokazati sve', istaknula je.
U komentarima ispod objave brzo se povela rasprava o Idinom odabiru, a mnogi su se složili da ovakav interijer savršeno odgovara njezinu karakteru.
'Nista drugačije od Vas se nije ni moglo očekivati. Odavno ste Vi dodali svijetu boje', 'Brutalno! Evo sve isto bih željela i ja! Zazirem od bijelog i bjež!', 'Živjele boje u ovom sivom svijetu!', pisali su jedni, dok su drugi hvalili hrabrost da se odmaknu od uobičajenih neutralnih tonova.
'Meni je ovo super. Nije moj đir, ali svaka čast, baš je osvježavajuće u moru 50 nijansi krem i sive'.
Podsjetimo, Ida sa suprugom, srpskim poduzetnikom Ivanom Peševskim obnavlja staru kuću u Zagrebu koja je nekoć bila u vlasništvu njezina djeda. Par se iz Beograda preselio u Hrvatsku, gdje žive s dvojicom sinova, Rokom i Rijom.
Više fotografija iz njihova doma pogledajte u galeriji: