Napokon je fotografija potvrdila ono o čemu se već duže vrijeme šuška. Naime, paparazzi su uhvatili manekenku Caru Delevingne i kći kralja popa, Paris Jackson, kako se strastveno ljube. Pretpostavlja se kako su djevojke bile na duplom spoju s novim parom, Brednom Song i Macaulay Culkinom.
Nakon ugodnog druženja, Cara i Paris napustile su restoran, primile se za ruke i zaplesale po ulici. U jednom trenutku, zanesene djevojke strastveno su se poljubile. Sudeći po ovom činu, izgled da su djevojke samo korak do javnog priznanja veze, od kojeg su nedavno bježale.
Prijateljstvo između Paris i Care traje već neko vrijeme, upoznale su se na MTV-jevoj dodijeli nagrada u Los Angelesu i od tada su nerazdvojne. Paris je čak posjećivala Caru na raznim lokacijama na kojima je manekenka/glumica imala snimanja. Iako su već u medije izašle fotografije gdje dvije dame šeću, plešu i druže se, još nikada u javnost nisu izašle fotorafije dok se ljube.
Cara je prošle godine izašla iz veze s deset godina starijom glazbenicom Annieom Clark, poznatijom kao St. Vincent. Nakon prekida nije je se povezivalo s nikim, dok se nije počela intenzivno družiti s Jackson.
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima (Narodne novine, br. 111/2021, 114/2022), komentiranje na našim portalima omogućeno je samo korisnicima koji su se prethodno registrirali i koji su se upoznali s našim pravilima komentiranja. Zabranjeno je postupanje suprotno odredbama članka 94. stavka 2. Zakona o elektroničkim medijima, a svaki je korisnik osobno odgovoran za cjelokupan sadržaj koji objavi ili učini dostupnim.
Još uvijek nema komentara - sjajna prilika da pokreneš raspravu.