Zagrebačka špica procvjetala je s dolaskom proljeća, a domaće trendestterice s veseljem su dočekale priliku da se riješe teških zimskih kaputa i uskoče u prve prijelazne komade. 

Kao i svake subote, dale su sve od sebe da pokažu najbolje modne kombinacije, a one najzanimljivije zabilježio je Storyjev fotograf Robert Gašpert. 

Jedan od najpopularnijih modnih izbora na proljetnoj špici bila su odijela koja smo protekle subote mogli vidjeti u raznim varijacijama, a nije im odoljela ni poznata modna ikona Olja Vori.

Među brojnim damama u odijelima, istaknula se gospođa u tamnosivom odijelu. Umjesto klasičnog sakoa nosila je strukirani oversize sako s odgovarajućim hlačama širokih nogavica. Struk je istaknula remenom u upečatljivoj kombinaciji plave i smeđe boje, a nosila je i cipele u istoj kombinaciji boja.

60.jpg
Foto: Robert Gašpert

Ispod sakoa nazire se bijela košulja preko koje je zavezana mala svilena marama s uzorkom koja je dodala dozu profinjenosti, a posebno su se istaknule njene masivne okrugle naušnice u boji jantara i retro naočale. Pažljiv odabir detalja koji razbijaju ozbiljnost tamnog odijela potvrdila je i clutch torbica s geometrijskim uzorkom u neutralnim tonovima.

Što se još proteklog vikenda nosilo na špici, pogledajte u galeriji:

Špica 28.2.2026. drugi dio Foto: Robert Gašpert

Špica 28.2.2026. prvi dio Foto: Robert Gašpert