Ultra Europe festival, koji se ovog vikenda održava na prostoru sportskog kompleksa Parka mladeži u Splitu, osim posjetitelja iz svih krajeva svijeta, okupio je i brojna domaća poznata lica. Tako plesu do ranih jutarnjih sati nije odoljela ni bivša manekenka, a danas modna urednica Iva Radić koja je festival posjetila u društvu prijateljica, a koliko su se dobro zabavljale jasno je vidljivo i na fotografiji koju je podijelila na Instagramu.
'Mladost radost', napisala je kratko pored fotografije na kojoj pozira odjevena u kratku crnu traper minicu koju je kombinirala sa zelenim topom i trendi bijelim kaubojskim čizmicama.
Festivalski vikend u Splitu nije propustila ni bivša manekenka i poduzetnica Iris Androšević Pinjuh, koja je u ludoj zabavi također uživala s prijateljicom. 'Bilo je ULTRA sinoć', napisala je. Iris se također odlučila za minicu, no njezina je bila napravljena od crne kože, a kombinirala ju je sa sivom majicom kratkih rukava.
Poduzetnica Gianna Apostolski, na Ultra Europe festivalu družila se s brojnim prijateljima, ali i popularnim DJ-jem Jamiejem Jonesom, s kojim je i pozirala na fotografiji koju je podijelila na Instagramu. Gianna je baš poput Ive i Iris pokazala svoje isklesane noge, no ona se umjesto za minicu odlučila za bijele kratke treper hlačice te crnu majicu s printom morskog psa.
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima (Narodne novine, br. 111/2021, 114/2022), komentiranje na našim portalima omogućeno je samo korisnicima koji su se prethodno registrirali i koji su se upoznali s našim pravilima komentiranja. Zabranjeno je postupanje suprotno odredbama članka 94. stavka 2. Zakona o elektroničkim medijima, a svaki je korisnik osobno odgovoran za cjelokupan sadržaj koji objavi ili učini dostupnim.
Još uvijek nema komentara - sjajna prilika da pokreneš raspravu.