Mjeseci se odbrojavaju do rođenja još jednog kraljevskog djetetu, a kako pišu britanski tabloidi, Meghan i Harry nemaju još uvijek ideju o tome gdje će živjeti kada na svijet dođe njihova prinova.
Naime, nakon samog vjenčanja, sretni par uselio se na posjed u blizini Kensingtonske palače u kojem je Harry živio još kada je bio slobodan. Upravo u toj kući s dvije spavaće sobe princ je i zaprosio bivšu glumicu zbog čega im ima posebno značenje. Kako otkrivaju izvori bliski vojvotkinji, par se želi preseliti u veći prostor, a iako u Kensingtonskoj palači prostora ima na pretek, probleme im rade kraljevski rođaci vojvoda od Gloucestera i njegova supruga Brigitte koji tamo žive. 'Brigitte se ne želi odseliti, a zašto i bi? Ona i suprug su punopravni članovi kraljevske obitelji, još obavljaju svoje radne zadatke i taj stan im je dana sama kraljica' otkrio je izvor za Daily Mail.
Upravo zbog toga Meghan i Harry razmišljaju da potpuno odsele s imanja Kensingtonske palače, iako su službeni izvori demantirali te navode i da se još uvijek ne zna gdje će par živjeti.
Dijete se još nije ni rodilo, a Meghan i Harry već imaju probleme
Što se događa?
Ljubavno ljeto 2025.: Ovih 5 horoskopskih znakova mogu očekivati najviše sreće, strasti i novih flertova
Imate li ideju za koji će se iznos prodati original Birkinica slavne Jane Birkin? Interes je ogroman
Zašto svi na TikToku piju Cortisol Cocktail? Kažu da je viralni napitak koji smanjuje stres i doista pomaže
Ona je bila prva supruga Rade Šerbedžije: Vjenčali su se s 23, dobili 2 djece, a ovo mu nikako nije mogla oprostiti
Tri braka do 18. godine, abortus, oca upoznala u 20.: Ova srpska pjevačica je najpoznatija ljubavnica na estradi
Oni su bili nepoželjni na svadbi Brene i Bobe: Zbog mladenaca je prekinut Dnevnik, a na adresu im je stiglo 4000 pisama