Hologramska turneja popularne pjevačice Whitney Houston, koja je preminula u 48. godini kreće sljedeće godine u Velikoj Britaniji, piše Metro news. Naslijeđe ove neprežaljene dive oživjet će 'Base Entertaintment', koji su nedavno radili i na produkcijama Amy Winehouse i Roya Orbisona. Seth Faber, marketinški stručnjak izjavio je kako je puno truda uloženo u ovaj spektakl, te da će se potruditi da sve bude što autentičnije.
Obožavatelji će na hologramu 2020., između ostalih moći čuti i pjesme 'I Wanna Dance With Sombeody' i 'Greatest Love Of All'. Ovaj program će podržati izvorni bend i vokali koji su pjevali uz Whitney cijelo vrijeme. Na ovo se oglasila i njezina sestra, koja kaže kako je ovo zapravo odlična ideja, jer su ljudi zaboravili koliko je ona sjajna i što je sve dala u pjevačkom svijetu.
Osnivač Primary Wavea kaže da je Whitney bila ljubavnica Amerike, te dodaje: 'Ideja je podsjetiti ljude sada na njezino naslijeđe koje je ostavila'. Podsjetimo, Whitney je svoj život izgubila u 48. godini života nakon što se utopila u kadi u jednoj hotelskoj sobi u Los Angelesu.
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima (Narodne novine, br. 111/2021, 114/2022), komentiranje na našim portalima omogućeno je samo korisnicima koji su se prethodno registrirali i koji su se upoznali s našim pravilima komentiranja. Zabranjeno je postupanje suprotno odredbama članka 94. stavka 2. Zakona o elektroničkim medijima, a svaki je korisnik osobno odgovoran za cjelokupan sadržaj koji objavi ili učini dostupnim.
Još uvijek nema komentara - sjajna prilika da pokreneš raspravu.