Ako je netko naviknuo na 'život u koferima', što zbog posla, što iz privatnih razloga, onda je to zasigurno domaća aktivistica, scenaristica i glumica, 40-godišnja Jelena Veljača kojoj su putovanja na bliže ili dalje relacije postala gotovo svakodnevna. Doduše, zbog pandemije, svi smo proteklih godinu dana morali pauzirati ista, ili barem smanjiti učestalost, ali s boljom epidemiološkom slikom i ljepšim vremenom pred nama - i koferi su se ponovno krenuli upotrebljavati. Tako se i Jelena pohvalila kako je otputovala u južnije krajeve, a ondje joj društvu pravi njezin najdraži suputnik - petogodišnja kćerkica Lena.
Djevojčica, koju je Jelena dobila u braku s bivšim suprugom, glumcem Draženom Čučekom, iz dana u dan sve više nalikuje mami, a da je isto primijetila i 40-godišnjakinja, govori i jedna od objava s trenutnog putovanja. 'Mamino. Sjela i pitala gdje je bazene prve tri minute', napisala je Jelena u opisu preslatke fotografije na kojoj Lena sjedi na ulazu hotela dok joj društvu pravi portir.
Inače, duo mama i kćer trenutno se nalaze u Dubrovniku odakle se Jelena pohvalila zavidnim pogledom na more s prozora hotelske sobe, a otkrila je i kako se za ovo kratko žensko putovanje, njezina petogodišnjakinja sama odjenula. U šljokičastim hlačama, traper jaknici i s nezaobilaznom torbicom, Lena je pokazala da, osim što kao mama voli putovanja, jednako uživa i u sređivanju i smišljanju odjevnih kombinacija.
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima (Narodne novine, br. 111/2021, 114/2022), komentiranje na našim portalima omogućeno je samo korisnicima koji su se prethodno registrirali i koji su se upoznali s našim pravilima komentiranja. Zabranjeno je postupanje suprotno odredbama članka 94. stavka 2. Zakona o elektroničkim medijima, a svaki je korisnik osobno odgovoran za cjelokupan sadržaj koji objavi ili učini dostupnim.
Još uvijek nema komentara - sjajna prilika da pokreneš raspravu.