Emilija Kokić (53), koja je 6. svibnja 1989. pobijedila s grupom Riva s pjesmom 'Rock Me' na Eurosongu, posljednjih godina se ne pojavljuje često u javnosti.
Mnoge je iznenadila kada se prošlog vikenda pojavila u HRT-ovoj emisiji 'Volim Hrvatsku'. Bila je odjevena u bijelu majicu i žutu suknju te su gledatelji komentirali na društvenim mrežama da odlično izgleda.
'Odlična majica, odlična u žutom', 'Uvijek predivna', 'Ostala si uvijek ista', 'Izgledaš mrak!', 'Ova žena ne stari', 'Pozdrav najljepšoj i najzgodnijoj Hrvatici Emiliji Kokić', komentirali su.
Inače, Emilija vodi miran obiteljski život sa suprugom, televizijskim spikerom Miljenkom Kokotom (55). Posvećena je svojoj školi pjevanja i ne nastupa te se okrenula fakultetu. Jednom prilikom je rekla da joj je drago što je ostala svoja i nije promijenila svjetonazore.
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima (Narodne novine, br. 111/2021, 114/2022), komentiranje na našim portalima omogućeno je samo korisnicima koji su se prethodno registrirali i koji su se upoznali s našim pravilima komentiranja. Zabranjeno je postupanje suprotno odredbama članka 94. stavka 2. Zakona o elektroničkim medijima, a svaki je korisnik osobno odgovoran za cjelokupan sadržaj koji objavi ili učini dostupnim.
Još uvijek nema komentara - sjajna prilika da pokreneš raspravu.