Iznenadna smrt cijenjenog hrvatskog pjevača Massima Savićašokirala je i potresla njegove mnogobrojne fanove, ali i njegove prijatelje i kolege koji su se u većem broju od njega došli oprostiti od njega na zagrebačkoj komemoraciji.
Massimov sprovod zakazan je za 3. siječnja u 11 sati na Gradskom groblju Zadru, a komemoracija se održava ovog petka u Hrvatskom Narodnom Kazalištu u Zagrebu s početkom od 11 sati.
Među brojnim poznatim Hrvatima, uz njegovu suprugu Eni i kći Mirnu, bila je i pjevačica Ivana Vrdoljak Vanna sa suprugom Andrijom Vrdoljakom. Vanna i Andrija sjedili su jedno uz drugo, a njoj se tuga ocrtavala na licu.
Vanna se već ranije oprostila od Massima snimkom iz showa ‘The Voice’ na kojoj se dobro vidi da su njih dvoje bili u srdačnim odnosima, a zajedno su zapjevali ‘Tihu noć’.
‘Ajmo vidjeti kako Vanna i ja zaželimo ljudima čestit Božić’, rekao je Massimo na snimci osmjehujući se, a pjevačica se nasmijala i pridružila mu se u pjesmi.
‘Vjerujem, da… a vi?’, napisala je kratko Vanna na Instagramu.
Na komemoraciji su bili i Alka Vujica, Marko Tolja, Husein Hus Hasanefendić, Anita Valo i Meri Jaman iz grupe Meritas, Vlatka Pokos, Tatjana Jurić, Nikša Bratoš, Uršula Tolj, Ivan Dječak….
Više fotografija s komemoracije pogledajte u galeriji:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima (Narodne novine, br. 111/2021, 114/2022), komentiranje na našim portalima omogućeno je samo korisnicima koji su se prethodno registrirali i koji su se upoznali s našim pravilima komentiranja. Zabranjeno je postupanje suprotno odredbama članka 94. stavka 2. Zakona o elektroničkim medijima, a svaki je korisnik osobno odgovoran za cjelokupan sadržaj koji objavi ili učini dostupnim.
Još uvijek nema komentara - sjajna prilika da pokreneš raspravu.