Nakon što je oduševio Europu nastupom u polufinalnoj večeri Eurosonga, Let 3 je to ponovio i u finalu ovog natjecanja. Ovaj put su zvučali puno sigurnije, a nije bilo ni traga podrhtavanja u glasu Zorana Prodanovića Prlje.
Na društvenim mrežama su brojni fanovi Eurosonga već unaprijed komentirali kako se vesele nastupu Hrvatske, a Letovci nisu skrivali da i njih veseli ovo iskustvo.
Nakon što su izveli 'Mamu ŠČ', na kraju pjesme imali su i poruku za fanove.
'Eurovizijo, Hrvatska vas voli. Hvala vam, ljudi', viknuo je Prlja na engleskom.
'Hvala, lijepa naša, hvala svima', dodao je na hrvatskom.
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima (Narodne novine, br. 111/2021, 114/2022), komentiranje na našim portalima omogućeno je samo korisnicima koji su se prethodno registrirali i koji su se upoznali s našim pravilima komentiranja. Zabranjeno je postupanje suprotno odredbama članka 94. stavka 2. Zakona o elektroničkim medijima, a svaki je korisnik osobno odgovoran za cjelokupan sadržaj koji objavi ili učini dostupnim.
Još uvijek nema komentara - sjajna prilika da pokreneš raspravu.