Mađioničar Leon Dominik iz Zenice, koji je na audicijama oduševio Martinu Tomčić Moskaljov, ovog je puta u svoj nastup u Supertalentu uključio Maju Šuput, koja je pratila njegove napomene.
Uz projekcije brojeva koje je Maja zamislila, a Leon pročitao, rezultat je bilo brojevima ispisano ime Majinog sina – Bloom.
'Sad sam u takvom stanju šoka, jednostavno ne mogu vjerovati da se ovo dogodilo. I sad je došlo do onog dijela kad je mene njega strah', bila je Maja u šoku.
'Majko sveta', dometnula je.
'Uzrujao si me, ovo je definitivno nadraslo priču s audicije, ovo mi je bilo zastrašujuće fantastično', komentirala je Martina.
Pokušao sam nekako odgonetnuti, najviše me dojmio taj tvoj mir i stvari se samo događaju oko tebe, ti stojiš i oko tebe se samo planeti mijenjaju', rekao je Fabijan.
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima (Narodne novine, br. 111/2021, 114/2022), komentiranje na našim portalima omogućeno je samo korisnicima koji su se prethodno registrirali i koji su se upoznali s našim pravilima komentiranja. Zabranjeno je postupanje suprotno odredbama članka 94. stavka 2. Zakona o elektroničkim medijima, a svaki je korisnik osobno odgovoran za cjelokupan sadržaj koji objavi ili učini dostupnim.
Još uvijek nema komentara - sjajna prilika da pokreneš raspravu.