Nakon uspješnog prvog druženja prošlog vikenda, kad smo se podružili s poznatima na Storyjevom adventu na prekrasnoj Oleander terasi hotela Esplanade, i ove subote, netom prije Božića, odlično smo se zabavili pored magičnog bora, koji je upotpunio božićnu atmosferu adventskog festivala 'Fooling Around: Sparkling Edition' u Zagrebu.
Našoj maloj predbožićnoj zabavi pridružila su se poznata lica, poput glazbenika Sandija Cenova sa suprugom Ilinom, nogometnog trenera Nenada Gračana sa suprugom Danijelom, profesoricom na Fakultetu za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu u Opatiji i kćerkom Emom, uspješnom manekenkom i studenticom stomatologije, glazbenice Rebeke Ljiljak te influencerice Ane Vladušić.
U nadi da će nam svima 2024. godina biti jednako uspješna kao i ova nazdravili smo pjenušcem Freixenet, a savršena kulisa za to bio je prelijepi bor, koji je okitila redakcija magazina Story i sestre koje stoje iza brenda Boudoir, Morana Tomašević i Martina Čičko Karapetrić.
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima (Narodne novine, br. 111/2021, 114/2022), komentiranje na našim portalima omogućeno je samo korisnicima koji su se prethodno registrirali i koji su se upoznali s našim pravilima komentiranja. Zabranjeno je postupanje suprotno odredbama članka 94. stavka 2. Zakona o elektroničkim medijima, a svaki je korisnik osobno odgovoran za cjelokupan sadržaj koji objavi ili učini dostupnim.
Još uvijek nema komentara - sjajna prilika da pokreneš raspravu.