Srbijanski glumac Sergej Trifunović uhićen je sinoć na granici s Hrvatskom. Kako prenose mediji iz regije, s njim je bila i njegova supruga Isidora Trifunović, koja se ubrzo oglasila medijima.
Sergeja policija tereti zbog uvreda koje je izrekao i napisao na svom Instagram profilu.
Kako navodi policija, Trifunović je na toj društvenoj mreži 'objavio tekst neprimjerenog sadržaja u kojem je također grubo omalovažavao policiju i policajce, navodeći da su splitski policajci iznudili više od tisuću eura'.
Nedugo nakon što je objavljeno da je Trifunović uhićen, oglasio se njegov otac, srpski glumac Tomislav Trifunović.
'Sergej nije ušao u Hrvatsku. Došao je na granicu i na kiosku pitao hoće li biti problema ako ušao je u Hrvatsku, bio je na 'ničijoj zemlji' i hrvatski službenici su ga odvukli', tvrdi taj umirovljeni glumac.
Tomislav Trifunović je prve kazališne uloge odigrao u narodnom kazalištu u Kruševcu a zatim u Užičkom kazalištu. Glumio je u seriji 'Srećni ljudi', a svi ga pamte po rečenici 'Pij, Đoko, kafu'.
Godine 2010. dobio je nagradu 'Bora Mihailović' za životno delo, koju dodjeljuje Kruševačko kazalište.
Njegovi sinovi su glumci Sergej Trifunović i Branislav Trifunović, koji je prije dvije godine oženio zadarsku glumicu Tihanu Lazović.
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima (Narodne novine, br. 111/2021, 114/2022), komentiranje na našim portalima omogućeno je samo korisnicima koji su se prethodno registrirali i koji su se upoznali s našim pravilima komentiranja. Zabranjeno je postupanje suprotno odredbama članka 94. stavka 2. Zakona o elektroničkim medijima, a svaki je korisnik osobno odgovoran za cjelokupan sadržaj koji objavi ili učini dostupnim.
Još uvijek nema komentara - sjajna prilika da pokreneš raspravu.