Pjevačica Jelena Rozga ne krije da je sretno zaljubljena, a otkako je u srpnju prošle godine otkrila da je u vezi nagađa se tko je njezin partner.

Otkako je Dalmatinski portal lani dobio fotografije Jelene u društvu 11 godina mlađeg Ivana Huljića, obožavatelji nagađaju da je upravo glazbenik njezin misteriozni partner. Sada su se pojavile nove fotografije koje su potvrdile te glasine.

Ivan Huljić i Jelena Rozga
Dalmatinski portal 

Kurir je objavio fotografije Jelene i Ivana koje su snimljene još ljetos tijekom njihove romantične šetnje u Budimpešti, gdje su proveli vikend. Cijelo vrijeme su glavnim gradom Mađarske šetali držeći se za ruke i ne skrivajući emocije, misleći da ih nitko ne primjećuje, no, prevarili su se.

Ekskluzivne fotografije zaljubljenih Rozge i Huljića pogledajte OVDJE.

O njihovoj ljubavi prvi se put pisalo prije desetak godina, a do sada nitko nije uspio slikati golupčiće u prisnim trenucima, koji bi pokazali da među njima postoji nešto više od prijateljstva, kako su oni do sada tvrdili.

PXL_110723_101468793.jpg
Pixsell/ Ivana Ivanovic 

Kurir je ranije pisao kako su Rozga i Huljić prije više od godinu dana obnovili svoju vezu i da uživaju u romansi daleko od očiju javnosti.

Vez svog sina i pjevačice ranije je komentirao Tonči Huljić.

'Neću ja sinu ulaziti u krevet. Podržavam ako je to njihova sreća, ako nije istina, nikome ništa', rekao je kratko za srpski Blic.