Izbornik hrvatske rukometne reprezentacije, Dagur Sigurdsson, navodno je prekinuo vezu s djevojkom Ingunn Sigurpalsdottir. Uoči najiščekivanije utakmice naše rukometne reprezentacije na ovogodišnjem prvenstvu, islandski Visir objavio je tekst u kojem navodi da je Dagur opet slobodan, no razlog prekida nisu naveli.

Dagur Sigurdsson i Ingunn Sigurpalsdottir navodno su prekinuli
Instagram 

Da je par u vezi saznalo se 2023. godine. Inače, Ingunn je direktorica marketinga tvrtke Bpro, a 2005. natjecala se za Miss Islanda te je osvojila drugo mjesto. Prema pisanju islandskih medija, Sigurdsson iza sebe ima brak s Ingibjörg Palmadottir s kojom je dobio troje djece - dvije kćeri i sina.

Dagur Sigurdsson i Ingunn Sigurpalsdottir navodno su prekinuli
Instagram 

Bivši par upoznao se u osnovnoj školi, a vezu su započeli kao tinejdžeri. Ingibjörg je Dagura pratila u brojnim selidbama. Nije poznato kad se par točno razveo, no još prije tri godine navodno su kupovali zajednički stan u Reykjaviku.