Domaća poduzetnica Izabel Kovačić, supruga hrvatskog nogometaša Matea Kovačića, pružila je obožavateljima mali uvid u obiteljski dom. Poznato je da je lijepa WAGS-ica obožava luksuzne komade. Osim odjeće i modnih dodataka, Izabel obožava i skupocjeni namještaj.
Sad je pokazala kauč koji stoji više od 25 tisuća eura.
Riječ je o dvosjedu dizajnera Afra e Tobia Scarpa, a model je Soriana. Komad namještaja je izgrađen od talijanske kože boje konjaka sa stezaljkom od kromiranog čelika, a izradio ga je proizvođač Cassina. To je vintage komad namještaja koji je nastapo 1970-ih. Sami dvosjed stoji više od 25 tisuća eura prema brojnim dobavljačima. Zbog svoje rijetkosti, jako je tražen i cijenjen.
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima (Narodne novine, br. 111/2021, 114/2022), komentiranje na našim portalima omogućeno je samo korisnicima koji su se prethodno registrirali i koji su se upoznali s našim pravilima komentiranja. Zabranjeno je postupanje suprotno odredbama članka 94. stavka 2. Zakona o elektroničkim medijima, a svaki je korisnik osobno odgovoran za cjelokupan sadržaj koji objavi ili učini dostupnim.
Još uvijek nema komentara - sjajna prilika da pokreneš raspravu.