U novoj sezoni showa 'Gospodin Savršeni' pažnju je privukla atraktivna Soraya, koja se bori za srce Petra Rašića.

Tko je Soraya?

Zgodna crnka ima 21 godinu i živi u Zagrebu. Iako je rođena i odrasla u Njemačkoj, oduvijek se osjećala kao da pripada Hrvatskoj jer voli sve što naša zemlja nudi - od kulture i mentaliteta do načina života. Prije otprilike godinu dana donijela je veliku životnu odluku i njemački asfalt zamijenila zagrebačkim, gdje se bavi kozmetikom.

Soraya
Soraya Foto: RTL

Sebe opisuje kao opuštenu, zabavnu, uvijek raspoloženu za društvo te kao osobu koja je svima moralna podrška. U ljubavi je imala jednu dulju vezu, ali je svjesna da su oboje još bili premladi i pomalo neozbiljni za neki ozbiljniji i dublji odnos. Ipak, iz tog je odnosa naučila da ne želi tolerirati ljubomorne muškarce.

Monika i Soraya
Monika i Soraya Foto: RTL

Soraya traži muškarca koji će je prihvatiti takvom kakva jest, biti njezin partner i u ljubavi i poslu te netko tko će je podržavati u svemu što je njoj važno. Privlače je muškarci koji su sigurni u sebe i puni energije, a kad je o izgledu riječ, preferira tamne, visoke i muževne dečke.

U show je ušla spremna upoznati partnera koji dijeli njezin pogled na život, ali ne skriva da je prije svega vrlo znatiželjna i nestrpljiva da otkrije je li Gospodin Savršeni njezin tip.

Soraya
Soraya Foto: RTL

Soraya je nedavno na TikToku objavila video u kojem je otkrila da je dvaput operirala nos. A evo zašto se odlučila na taj potez.

'To je bilo zato što sam ja imala jednu veliku prometnu nesreću s 18 godina gdje sam skoro izgubila život. I dalje mi je jako teško pričati o tome. I da - vozim auto, da - prešla sam preko toga, ali jednostavno je bio jako težak period mog života, ne volim pričati o tome. Moj nos se isto slomio, cijelo lice mi se doslovno slomilo, jako sam grozno izgledala. Baš sam bila u depresiji u to vrijeme, pošto sam tad završavala kozmetičku školu. Imala sam ispite zadnje i jednostavno je bilo grozno i ne bih nikad više htjela proći kroz to vrijeme niti sebe gledati koliko sam patila tad psihički', ispričala je.

@sorayasimic First grwm show some love✨ #grwm♬ Originalton - sorayasimic

Kaže da je prvi put operirala nos u Njemačkoj, no nije bila zadovoljna.

'Nakon toga mi je još grozniji bio, doslovno sam plakala godinu dana pošto sam morala čekati i onda sam ga operirala u Turskoj', rekla je i dodala kako je povećala usne.