Regina Zubanović jedno je od omiljenih lica HRT-a. Dugogodišnja novinarka i urednica gotovo svakodnevno uveseljava gledatelje emisije 'Dobro jutro, Hrvatska' u svojim javljanjima iz Splita.

Regina Zubanović
Regina Zubanović Foto: Facebook

Ona danas ima veliki razlog za slavlje. Naime, danas je njen rođendan, što je otkrila u svojoj objavi na Instagramu.

Regina Zubanović
Regina Zubanović Foto: Instagram

Uvijek vesela i nasmijana, Regina pred kamerama nikako ne odaje dojam da je život nije mazio. Naime, prije 10-ak godina je nakon iznenadne bolesti preminuo njezin suprug Gordan i ostala je udovica s troje male djece.

Regina Zubanović
Regina Zubanović Foto: Instagram

'Definitivno mi je najteži trenutak bio nastaviti normalno živjeti i raditi nakon što mi je suprug preminuo, prije gotovo pet godina. Ali zbog troje male djece, tada od tri, šest i 10 godina, nisam si mogla priuštiti luksuz da plačem u kući danima, ustala sam odmah i nastavila se boriti, dajući im sebe za primjer', ispričala je 2019. za Jutarnji list.