Legendarni talijanski glazbenik Albano Carrisi, poznatiji kao Al Bano, održao je koncert u Koncertnoj dvorani Vatroslav Lisinski u Zagrebu. Na pozornici mu se pridružila i naša proslavljena violončelistica Ana Rucner, a iz publike su ga slušala brojna poznata lica, no najviše pažnje privukla je njegova kći s obitelji.

undefined
Al Bano s kćeri, zetom i unucima n koncertu u Zagrebu Foto: Pixsell/ Igor Soban

Cristel Carrisi došla je podržati svog oca sa suprugom Davorom Lukšićem i njihovom dječicom, a Al Bano je u jednom trenutku došao pjevati pred njih.

Talijanka i nasljednik jedne od najbogatijih hrvatskih obitelji upoznali su se 2012. u New Yorku i vjenčali četiri godine kasnije u povijesnom talijanskom gradiću Lecceu.

Davor Lukšić i Cristel Carrisi
Davor Lukšić i Cristel Carrisi na koncertu Al Bana u Zagrebu Foto: Pixsell/ Igor Soban

Zajedno imaju troje djece. Prvorođenog Kayja Tyronea dobili su 2018. godine, godinu kasnije dobili su kći Cassiju Yleniju, a treće dijete, kći Rio Ines stigla im je u listopadu 2021. Prije desetak godina preselili su se u Zagreb, gdje žive mirnim obiteljskim životom i uspješno čuvaju privatnost.

Uz Cristel, Al Bano je s bivšom suprugom Rominom Power dobio još kćeri Yleniju Mariju i Rominu Jolandu te sina Yarija. Nekad jedan od najslavnijih glazbenih parova bio je u braku od 1970. do 1999. godine. Njihovu bračnu idilu uništio je nestanak najstarije kćeri Ylenije, od čega se nikada nisu oporavili i zbog čega su se naposlijetku odlučili razvesti.

Kći Al Bana Cristel Carrisi u braku je s jdnim od najbogatijih Hrvata Davorom Lukšićem Foto: Max Botta / Sipa USA / Profimedia, Splash News / Splash / Profimedia, Donato Fasano / LaPresse / Profimedia