Miroslav Levak na Instagramu je objavio tužnu vijest. Uginula je njegova voljena kujica Blue.

'Nažalost došao je i ovaj tužan dan kad smo se zauvijek rastali... Ali nismo, znam da ćemo se opet sresti u vječnosti, znam da me čekaš tamo... Volim te', napisao je Miroslav.

Miroslav Levak
Foto: Instagram

Blue je bila zajednički pas bivših supružnika, Miroslava i Indire Levak, koji su se zajedničkim snagama brinuli za svog četveronožnog ljubimca. Njih dvoje su nakon razvoda ostali u sjajnim odnosima i oboje su često objavljivali njezine fotografije.

'Moje najbolje društvo za kavu, žena koja ne pije, ne puši, bezuvjetno me voli i ne gleda druge frajere', pisao je Miroslav ranije o svom kućnom ljubimcu.

Miroslav Levak Blue.jpg
Foto: Instagram

Podsjetimo, pjevačica Indira i Miroslav su se razveli prije dvije godine nakon 11 godina braka.