Pjevač Mario Roth na Facebooku je objavio fotografiju na kojoj pozira s roditeljima. Zajedno su uživali u zabavnom parku Disneyland Paris.

'I oni su nekada bili djeca, obožavali crtane filmove Walta Disneya, a obožavaju ih i dandanas. Proveli smo četiri veličanstvena dana u Disneyland Paris i puni su dojmova, uspomena i oduševljenja. Koliko god imali godina na svojim leđima, za radost nikada nismo prestari. Njihova sreća i sjaj u očima nakon svega što su vidjeli i doživjeli, meni je najveća nagrada! Oni su to zaslužili! Volim Vas moji divni roditelji', napisao je.

Njegova objava oduševila je pratitelje. Ovo nije prvi put da je pozirao s roditeljima.

'Nekada su oni mene vodili u cirkus, sada ja vodim njih! Mama i tata', napisao je prošle godine.

Podsjetimo, Mario je nedavno za Story otkrio buduće planove u karijeri.

'Osim dueta s Mineom koji smo dogovarali pune četiri godine, radimo na još novih pjesama i suradnji. Također, nakon dugo pregovora, grupa Vigor ide na veliku turneju po Sjevernoj Americi i tome se neizmjerno radujem', rekao nam je.