
Šime Elez jučer je privukao poglede u šetnji Splitom s atraktivnom plavušom. Djevojka koja je hodala uz prošlogodišnjeg Gospodina Savršenog, poznata je splitska influencerica Klara Čerina, kako je tvrdila čitateljica za 24sata.
Ipak, kako je Šime sada potvrdio, riječ je bilo o tek poslovnoj suradnji, odnosno snimanju kampanje za jednu zlatarnu.

'Uslikani smo na samo jednoj lokaciji, u ostatku grada nas nitko nije vidia? Statično se držimo za ruke dok čekamo snimateljevo "krenite". (scenarij). Video izlazi večeras, pa bacite oko. Izgleda da ipak nije ljubav u pitanju. Sorry. Hvala čitateljima na pažnji i svim portalima na besplatnom boostanju kampanje', napisao je Šime.
Podsjetimo, Šime je do nedavno bio u vezi s pjevačicom Majom Šuput. Vijest o njihovom prekidu krajem svibnja potvrdila je sama Maja.

'Već neko vrijeme svatko živi svoju realnost. Znate kako je, svaka priča ima svoj početak i kraj, a mi smo se već neko vrijeme približili ovom drugom dijelu. Evo, iskrena sućut medijima i portalima koji su ostali bez dnevne doze showbiz novosti', potvrdila je Maja kroz smijeh za Dnevnik.hr.
