Pippa Middleton otkrila je ime sina kojeg je dobila sa suprugom Jamesom. Naime, malenog su nazvali Arthur Michael William Matthews, a srednja imena njihov je sin dobio po Pippinom ocu i Jamesovom bratu, prenosi Mail on Sunday.
Tako su mu ime Michael dali u čast Pippina oca, a za ime Jamesovog mlađeg brata Williama, odlučili su se jer je mladić preminuo u planinarskoj nesreći 1999. godine kada je pokušavao postati najmlađi Britanac koji se popeo na vrh Mt. Everesta po imenu Death Zone.
Prisjetimo se, Pippa je rodila 15.listopada u istoj bolnici gdje je rodila i vojvotkinja Kate, u kojoj cijene noćenja u jednoj sobi sežu od 49 500 do 63 tisuće kuna, a u ponudi imaju masaže, privatne sobe i velik izbor hrane i pića. Vijest da je Pippa rodila odjeknula je samo nekoliko sati nakon što su Meghan Markle i princ Harry objavili kako očekuju svoje prvo dijete.
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima (Narodne novine, br. 111/2021, 114/2022), komentiranje na našim portalima omogućeno je samo korisnicima koji su se prethodno registrirali i koji su se upoznali s našim pravilima komentiranja. Zabranjeno je postupanje suprotno odredbama članka 94. stavka 2. Zakona o elektroničkim medijima, a svaki je korisnik osobno odgovoran za cjelokupan sadržaj koji objavi ili učini dostupnim.
Još uvijek nema komentara - sjajna prilika da pokreneš raspravu.