Igrač poljskog kluba Vive Tauron Kielce sa suprugom Inom i dvogodišnjom kćerkicom Zojom, s kojom smo ga snimili u središtu metropole, vruće ljetne dane uglavnom je provodio na relaciji Dramalj - Zagreb.
- Imali smo dug odmor i trudili smo se maksimalno iskoristiti svaki trenutak sa Zojom. Uživali smo u ljetnim radostima - vožnja biciklima, skakanje, kupanje, šetnje, puno sladoleda... Bilo je tu i nekoliko svadbi suigrača iz reprezentacije pa smo zaista imali odmor pun sadržaja. Uglavnom, uživali smo u svakom danu. Uskoro počinju pripreme pa krećem za Poljsku - otkrio nam je sportaš koji je početkom godine na tradicionalnoj Večeri rukometa, koju organiziraju Hrvatski rukometni savez i Sportske novosti, dobio nagradu kao najbolji rukometaš u 2016. godini.
Foto: Story
Foto: Story
Foto: Story
Foto: Story
Foto: Story
Foto: Story
Autor: Nikolina Kunić
Foto: Robert Gašpert
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima (Narodne novine, br. 111/2021, 114/2022), komentiranje na našim portalima omogućeno je samo korisnicima koji su se prethodno registrirali i koji su se upoznali s našim pravilima komentiranja. Zabranjeno je postupanje suprotno odredbama članka 94. stavka 2. Zakona o elektroničkim medijima, a svaki je korisnik osobno odgovoran za cjelokupan sadržaj koji objavi ili učini dostupnim.
Još uvijek nema komentara - sjajna prilika da pokreneš raspravu.