Da su Vedran Ćorluka i Franka Batelić jedno uz drugu baš u svakom trenutku njihovog privatnog ili poslovnog života dokazali su još jednom. 

Nogomeraš se naime nakon 12 godina igre u reprezentaciji odlučio povući. Kao zadnji nastup koji će zaigrati u crveno bijelom dresu na kvadratiće, želio je da mu ostane zapamćen – finale Svjetskog nogometnog prvenstva, a svoje obožavatelje je na društvenim mrežama obavijestio o napuštanju reprezentacije, svojom objavom rastužio je i svoju suprugu. Prvo se oglasio Vedran: ' Dragi navijači Hrvatske reprezentacije, nakon 12 godina i 103 nastupa u najdražem dresu došlo je vrijeme da se oprostim od Hrvatske reprezentacije. Hvala svam za sve ove godine bezuvjetne podrške i ljubavi, bez vas osjećaj igranja za Hrvatsku ne bi bio ni blizu poseban kao što je za mene bio u ama baš svakoj utakmici kroz svih ovih 12 godina. Naravno, bilo je tu i dobrih i onih malo manje dobrih utakmica ali znajte – svaka je bila sa srcem. Hvala i svim mojim suigračima s kojima sam proveo sve ove nezaboravne godine, hvala vam što ste mi bili obitelj, nekada mlađi brat, a nekada stariji, hvala vam što ste me naučili što znači zajedništo i gdje nas ono može dovesti ... do finala SP' napisao je dirnuti nogometaš i nastavio sa zahvalama. 


'Bit ću vaš najvatreniji navijač i ne sumnjam da ćemo se opet zajedno veseliti kao ovog ljeta. Hvala vim trenerima – Slavenu, Igoru, Niki, Anti i Zlatku na povjerenju koje ste mi ukazali kroz sve ove godine i što ste pomogli da ostvarim svoje snove igrajući za najljepši i najdraži dres. I za kraj, još jedno veliko hvala svima koje sam susreo na ovom putu, no došlo je vrijeme da zatvorim ova vrata koja se sada otvaraju za nekog novog koji čeka da se i njegovi snovi ostvare. Od danas, najglasniji navijač koji će u srcu zauvijek nositi tu peticu, voli vas Čarli' rekao je Vedran i razniježio mnoge. ​​​​​​​

​​​​​​​
Nakon što je nogometaš objavio obaj dirljivi post, pjevačica je priznala da ne može suzdržati suze pa je iskazala podršku i zahvalnost svom Vedranu: 'Priznajem, suza je u oku. Vrijeme je za neke nove pobjede, nove avanture, nove izazove, bitke koje ćeš ti onako suvereno, odlučno i čvrsto voditi i pobijediti kako samo ti znaš. Ali, kao što si i sam rekao, ovaj dres je nešto posebno i tu peticu ćemo zauvijek nositi u srcu, gdje god nas ovaj lunapark zvan život odnio. Volimo te Čarli, ponosni smo Veki.'