Naši trendseteri su i prošle subote prošetali zagrebačkim ulicama u zanimljivim modnim kombinacijama. Iako su temperature bile znatno niže nego početkom mjeseca naši omiljeni špiceri prošetali su u ljetnim outfitima.
Našu pažnju privukao je mladi par u kombinaciji koja se odlično nadopunjavala. Djevojka se odlučila za mini haljinu u bijeloj boji s naramenicama i blagim dekolteom, a stajling je nadopunila srebrnim natikačama na visoku petu i torbicom.
Ova haljina u prvi plan je stavila njezine vitke noge, a bijela boja još više naglasila preplanuli ten.
Njena pratnja odjenula je bijelu košulju dugih rukava i tamne traperice, a odlučio se i za tenisice u smeđoj boji.
Ovaj par dokaz je da ne treba pretjerivati, ako želite izgledati chic i moderno, no ipak je svu pažnju ukrala - ona!
Više fotografija s posljednje špice pogledajte u galeriji.
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima (Narodne novine, br. 111/2021, 114/2022), komentiranje na našim portalima omogućeno je samo korisnicima koji su se prethodno registrirali i koji su se upoznali s našim pravilima komentiranja. Zabranjeno je postupanje suprotno odredbama članka 94. stavka 2. Zakona o elektroničkim medijima, a svaki je korisnik osobno odgovoran za cjelokupan sadržaj koji objavi ili učini dostupnim.
Još uvijek nema komentara - sjajna prilika da pokreneš raspravu.