Michael Bublé dolazi u Zagreb. Objavio je to na svojoj službenoj stranici, u popisu gradova u kojima će pjevati u sklopu svoje europske turneje koju će započeti 1. studenoga koncertom u Beogradu. Kanadski slavuj, kako mu tepaju, tako u Hrvatsku dolazi 6. studenoga, a pjevat će u Areni Zagreb.
Zagreb i Beograd naknado su dodani na listu gradova za europsku turneju, a karte bi u prodaju trebale biti puštene 19. ožujka.
Foto: Profimedia
Michael Bublé pjevat će u Zagrebu
Još iz kategorije
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima (Narodne novine, br. 111/2021, 114/2022), komentiranje na našim portalima omogućeno je samo korisnicima koji su se prethodno registrirali i koji su se upoznali s našim pravilima komentiranja. Zabranjeno je postupanje suprotno odredbama članka 94. stavka 2. Zakona o elektroničkim medijima, a svaki je korisnik osobno odgovoran za cjelokupan sadržaj koji objavi ili učini dostupnim.
Još uvijek nema komentara - sjajna prilika da pokreneš raspravu.