U ponedjeljak navečer Robbie Williams popepo se na pozornicu londonskog Troxyja s bendom Take That prvi put u šest godina kako bi proslavio prestižnu nagradu BRITs Icon Award, koju je slavni pjevač primio ovih dana. Tu nagradu do sada je primilo samo dvoje glazbenika Elton John i David Bowie.
42-godišnji glazbenik Robbie Wiliams bio je iznenađenje koncerta Take Thata i kada se popeo na pozornicu i stao uz Garyja Barlowa, Howarda Donalda i Marka Owena u dvorani je zavladalo oduševljenje te su se mogli čuti urlici. Odjeveni u iste crne traperice i majice, četvorka je obožavatelje podsjetila na njihove slavne trenutke. Mark Owen nosio je svoj zaštitni znak cilindar.
Bend je 1992. godine izdao svoj debitantski album 'Take That & Party Back' kojim su odmah osvojili publiku te stekli brojne obožavatelje. Robbie Williams je napustio grupu tri godine nakon, a godinu kasnije bend se u potpunosti raspao. Prije 10 godina Gary Barlow, Mark Owen, Howard Donald i Jason Orange su se ponovo okupili bez Robbieja, a njihove okupljanje je zabilježeno kao jedno od najuspješnijih okupljanja u pop povijesti.Autor: A.L.B. Foto: Profimedia/Instagram
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima (Narodne novine, br. 111/2021, 114/2022), komentiranje na našim portalima omogućeno je samo korisnicima koji su se prethodno registrirali i koji su se upoznali s našim pravilima komentiranja. Zabranjeno je postupanje suprotno odredbama članka 94. stavka 2. Zakona o elektroničkim medijima, a svaki je korisnik osobno odgovoran za cjelokupan sadržaj koji objavi ili učini dostupnim.
Još uvijek nema komentara - sjajna prilika da pokreneš raspravu.