Hladno vrijeme ovog vikenda nije spriječilo špicerice da prošetaju zagrebačkim centrom i pokažu svoje najbolje kombinacije. Tanje jakne i kapute ovog puta zamijenile su bunde i konkretniji kaputi, a uz njih su najčešće kombinirale visoke čizme i gležnjače.
Na špici je i ove subote bio Storyjev fotograf Robert Gašpert, koji je ulovio najbolje modne kombinacije.
Među onima koji su šetali špicom bila je regionalna reality zvijezda Iva Grgurić, koja se odlučila za elegantno izdanje. Uz ljubičastu haljinicu kombinirala je crne salonke i crnu bundu. Oči je skrila tamnim sunčanim naočalama, a u ruci je pak držala jednu od najpoželjnijih torbica svih vremena, Chanelov model 2.55 u bijeloj boji.
Iva je samouvjereno prošetala pred fotografima, a njene vitke noge privukle su brojne poglede.
Kad se proslavila i pobijedila u Zadruzi Iva je bila atraktivna plavuša, no posljednjih godina vratila se prirodnijem looku te potamnila kosu. Posvetila se osmišljavanju programa prehrane i vježbanja, a svoje savjete dijeli na druuštvenim mrežama.
U galeriji pogledajte više fotografija sa zagrebačke špice.
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima (Narodne novine, br. 111/2021, 114/2022), komentiranje na našim portalima omogućeno je samo korisnicima koji su se prethodno registrirali i koji su se upoznali s našim pravilima komentiranja. Zabranjeno je postupanje suprotno odredbama članka 94. stavka 2. Zakona o elektroničkim medijima, a svaki je korisnik osobno odgovoran za cjelokupan sadržaj koji objavi ili učini dostupnim.
Još uvijek nema komentara - sjajna prilika da pokreneš raspravu.