Iako se o njihovom navodnom lošem financijskom stanju piše već mjesecima, odnosno, otkako su se odlučili povući s kraljevskih dužnosti i život s jednogodišnjim sinom Archiejem nastaviti u Americi, čini se da vojvotkinja i vojvoda od Sussexa ipak ne stoje toliko loše. Naime, prema pisanju OK magazina, par je odlučio uzeti pauzu od svakodnevnih obaveza i nekoliko sljedećih tjedana provesti na luksuznom odmoru s malenim.
'Vesele se pikniku pod palmama i dugim šetnjama plažom. Bit će to rajski odmor', ispričao je neimenovani izvor za spomenuti medij te dodao kako je sigurno da, s obzirom na sve što im se dogodilo u posljednjih nekoliko mjeseci, 38-godišnja Meghan Markle i tri godine mlađi princ Harry, neće štedjeti na odmoru. 'Njima očajno treba bijeg od svakodnevice i svih koji ih okružuju', zaključio je na kraju izvor.
Inače, vijest o luksuznom godišnjem odmoru stigla je svega nekoliko dana nakon što us američki mediji u javnost izašli s informacijom kako je princ William odlučio bratu zadati posljednji udarac nagovorivši oca, princa Charlesa, da prestane financirati Harryja i njegovu obitelj u Americi jer isti donose velike novčane gubitke palači.
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima (Narodne novine, br. 111/2021, 114/2022), komentiranje na našim portalima omogućeno je samo korisnicima koji su se prethodno registrirali i koji su se upoznali s našim pravilima komentiranja. Zabranjeno je postupanje suprotno odredbama članka 94. stavka 2. Zakona o elektroničkim medijima, a svaki je korisnik osobno odgovoran za cjelokupan sadržaj koji objavi ili učini dostupnim.
Još uvijek nema komentara - sjajna prilika da pokreneš raspravu.