Ella Dvornik-Pearce u posljednje vrijeme često putuje autobusom. Na Instagramu je podijelila svoje razmišljanje.
'Ne znam, ali #busella mi dobro zvuči. Možda si kupim bus. Možda bude tematski. Zamislite da se vozite busellom po Hrvatskoj. To bi bio najjači autobus ikada. Gotovo je. Ja sad moram. Promišljanje 0, impulzivnost level 9000', napisala je.
Podsjetimo, Ella Dvornik-Pearce nedavno je pokazala kako izgleda drugi tretman uklanjanja tetovaže. 'Sutra idem na drugi tretman skidanja tetovaže. Nisam nikada stavila fotografiju kako izgleda sada nakon jednog tretmana pa, s obzirom na to da je relevantna tematika, stavit ću vam na iduće Storyje malo detaljnije kako je izgledala prije, kakav je proces, bol, trajanje, fotografije i videa', napisala je.
'Dakle, ovo je tetovaža prije skidanja. Crveno je okolo jer vam namažu kremom koja vam malo utrne područje i drži se nekih 15-ak minuta... Bol je 10/10, neću vam lagati pa da me tamo psujete kada budete skidali. Ovo je fotografija od danas ujutro. Kao što možete vidjeti, jako puno je otišlo s jednim tretmanom tako da je vrijedilo boli', dodala je.
Uklonila je jer joj je bila 'ružna kao smrt'.
Više Ellinih fotografija pogledajte u galeriji.
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima (Narodne novine, br. 111/2021, 114/2022), komentiranje na našim portalima omogućeno je samo korisnicima koji su se prethodno registrirali i koji su se upoznali s našim pravilima komentiranja. Zabranjeno je postupanje suprotno odredbama članka 94. stavka 2. Zakona o elektroničkim medijima, a svaki je korisnik osobno odgovoran za cjelokupan sadržaj koji objavi ili učini dostupnim.
Još uvijek nema komentara - sjajna prilika da pokreneš raspravu.