U tijeku je utakmice između Hrvatske i Japana kojom Hrvatska nastoji izboriti četvrtfinale Svjetskog prvenstva u Katru.
U Dohu je stigao i premijer Andrej Plenković s ministrima i 7-godišnjim sinom Marijem, a na tribinama se pokazala još jedno poznate lice.
Riječ je o Ivani Vidi, supruzi reprezentativca Domagoja Vide koji još uvijek nije zaigrao na ovom prvenstvu.
Ivana je viđena u hrvatskom dresu, trapericama te s crvenom šiltericom, a kao uvijek, imala je jači make-up i ispeglanu kosu. Simbolično se odlučila i za crveni ruž.
Podsjetimo, Ivana i Domagoj prohodali su 2012. godine, a ljubav je planula u jednom noćnom izlasku.
Dvije godine kasnije Ivana, tada prezimena Gugić, ponijela je titulu Kraljice Hrvatske. Pred oltar su stali u lipnju 2016. godine u Umagu kada su u vezi bili četiri godine, a godinu ranije kao kruna ljubavi stigao je sinčić David.
Isprva su svoju vezu održavali na daljinu jer je Domagoj nogomet igrao za ukrajinski Dinamo Kijev, a Ivana je još studirala u Zagrebu. Ubrzo se odselila svom dragom. Bivša misica u javnosti je poznata i po tome da 'nema dlake na jeziku'.
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima (Narodne novine, br. 111/2021, 114/2022), komentiranje na našim portalima omogućeno je samo korisnicima koji su se prethodno registrirali i koji su se upoznali s našim pravilima komentiranja. Zabranjeno je postupanje suprotno odredbama članka 94. stavka 2. Zakona o elektroničkim medijima, a svaki je korisnik osobno odgovoran za cjelokupan sadržaj koji objavi ili učini dostupnim.
Još uvijek nema komentara - sjajna prilika da pokreneš raspravu.