Pjevačica grupe Feminnem, Pamela Ramljak, na Instagramu se osvrnula na lažne reklame koje neprestanu kruže Internetom. Ovog puta žrtva je bila Doris Pinčić Guberović, kojoj je Pamela posvetila status.
'Ovo je strašno, gledajte kako su nalijepili lice Doris na neku random žensku. Ove reklame su koma, a ne možeš im ništa. Kakav paradoks', napisala je pjevačica.
Podsjetimo, ovo nije prvi put da je Doris bila žrtvom online prevare. Naime, na jednom je portalu objavljen članak o njenoj navodnoj kući.
'Ako tražite idealno mjesto za odmor u Hrvatskoj, kuća Doris Pinčić u Rogoznici je nepogrešiv izbor', glasila je jedna od rečenica u članku o nepostojećoj kući.
Zanimljivo je da su autori spomenutu kuću smjestili baš u Rogoznicu, s obzirom na to da se Dorisin bivši suprug preziva Rogoznica. Doris je tada poručila da takva kuća ne postoji i da je riječ o prevari.
Više fotografija Doris pogledajte u galeriji:
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima (Narodne novine, br. 111/2021, 114/2022), komentiranje na našim portalima omogućeno je samo korisnicima koji su se prethodno registrirali i koji su se upoznali s našim pravilima komentiranja. Zabranjeno je postupanje suprotno odredbama članka 94. stavka 2. Zakona o elektroničkim medijima, a svaki je korisnik osobno odgovoran za cjelokupan sadržaj koji objavi ili učini dostupnim.
Još uvijek nema komentara - sjajna prilika da pokreneš raspravu.