
Bivši hrvatski nogometni reprezentativac, Ivan Rakitić (38) donio je veliku odluku. Sa svojom suprugom Raquel Mauri i njihovim kćerima Altheom i Adarom seli iz Splita u Sevillu. U konobi u centru Splita ovih se dana oprostio od prijatelja kojima je zahvalio na divnim uspomenama koje su stvorili u protekle dvije godine dok je bio u Hajduku i zahvalio im na svemu što su učinili za njega i njegovu obitelj.

'Dvije godine koje sam proveo u Splitu protekle su u trenu, zahvaljujem vam se u ime moje obitelji, moje supruge i djece, vi ste učinili da se mi ovdje osjećamo kao jedni od vas. Bilo je puno priča tko sam, što sam, odakle sam..., a na koncu se sve svede na to da si odande gdje ti je lijepo i za što te vežu emocije. A ja to osjećam u Splitu od prvoga dana. Hvala kumu što me upoznao s vama, što mi je dao priliku da budem dio vas, vaših srca. Nemojte mi što zamjeriti', poručio je Rakitić okupljenima kroz suze, prenosi 24sata.

Obitelj se sada seli ponovno u Sevillu, a u Hrvatskoj posjeduju luksuznu vilu u naselju Nečujam na Šolti. Zove se 'Villa Raquel' i ima 260 m2 na zemljištu od 500 kvadrata. Kako stoji u oglasu, plaža i more udaljeni su 20-ak metara od nekretnine.
Vila je namijenjena za boravak do osam osoba, a ispred kuće ima prostrani bazen s pogledom na more. Ima tri spavaće sobe, tri kupaonice, potpuno opremljenu kuhinju, dnevni boravak, teretanu i terasu.

Teretana je posebno ukrala pažnju jer je ukrašena fotografijama Ivana Rakitića, koje podsjećaju na slavne trenutke iz njegove karijere. Minimalna rezervacija iznosi sedam noćenja, a cijena noćenja u kolovozu 2026. iznosi 1100 eura. Rakitić je s obitelji ljetovao u ovoj vili samo jednom.
Više fotografija impresivne vile pogledajte u galeriji:






