Ljeto je idealno za uživanje u laganim druženjima, ukusnim jelima i trenucima provedenima za zajedničkim stolom. Upravo zato Telegram Knjiga uz kuharicu 'Dolce Vita' autorice Karmele Vukov-Colić priprema poseban poklon za najbrže kupce.

Prvih 20 kupaca koji kuharicu naruče putem webshopa Telegram Knjiga uz svoj primjerak dobit će i torbu na poklon. Ponuda traje do subote ili do isteka zaliha, a poklon je osiguran isključivo za najbrže kupce.

karmela-vukov-colic-dolce-vita-2izdanje.png
Foto: Press

Kuharica koja slavi dobre okuse i zajedničke trenutke

Kuharica 'Dolce Vita' donosi brojne ideje i recepte za sve one koji kuhanje ne doživljavaju samo kao svakodnevnu obvezu, već kao priliku za kreativnost, druženje i stvaranje posebnih uspomena. Bilo da tražite inspiraciju za ljetne ručkove, želite pripremiti nešto novo za obitelj i prijatelje ili jednostavno uživati u kuhanju, ova kuharica nudi recepte kojima ćete se rado vraćati.

Uz raznovrsne okuse i ideje za pripremu jela, 'Dolce Vita' podsjeća na važnost usporavanja i uživanja u malim životnim radostima – dobroj hrani, dragim ljudima i trenucima koje dijelimo za stolom.

Kupnjom kuharice putem webshopa Telegram Knjiga prvih 20 kupaca uz svoj primjerak dobiva i torbu na poklon. Broj poklona je ograničen, stoga požurite.

Kuharica 'Dolce Vita' dostupna je na webshopu Telegram Knjiga.