Regionalno popularna pjevačicaLepa Brena posljednjih nekoliko dana uživa s prijateljicama u Istri, točnije u Rovinju, a fotografijama s putovanja pohvalila se na Instagramu.
Djevojke su uživale u suncu i moru, dobroj hrani i šetnjama, a fanove je oduševila neretuširanim fotografijama.
'Volim vas najviše, predivna ženo', 'Sve si ljepša', glasio je tek dio komentara.
Onaj koji se možda najviše istaknuo u moru srca i komplimenata koje su joj fanovi udijelili, bio je komentar jedne obožavateljice koja ju je ugledala dok je putovala.
'Vidjela sam vas iz auta jučer na cesti Matulji prema tunelu Učka, u koloni se vozilo. Znači ja se ne sjećam da sam vidjela ženu u vašim godinama da bolje izgleda', napisala joj je obožavateljica.
Brena, poznato je, obožava provoditi vrijeme na moru, a s obitelji je za te prigode kupila i luksuznu jahtu vrijednu oko šest milijuna eura.
U Rovinj nije došla s jahtom, ali sudeći po fotografijama, žene se izvrsno zabavljaju i uživaju.
Kako Lepa Brena izgleda sređena od glave do pete, pogledajte u našoj galeriji.
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima (Narodne novine, br. 111/2021, 114/2022), komentiranje na našim portalima omogućeno je samo korisnicima koji su se prethodno registrirali i koji su se upoznali s našim pravilima komentiranja. Zabranjeno je postupanje suprotno odredbama članka 94. stavka 2. Zakona o elektroničkim medijima, a svaki je korisnik osobno odgovoran za cjelokupan sadržaj koji objavi ili učini dostupnim.
Još uvijek nema komentara - sjajna prilika da pokreneš raspravu.