Dan vjenčanja najiščekivaniji je dan za sve mladenke, no jednako tako ponekad i najstresniji, jer pronaći haljinu iz snova nije uvijek lako i jednostavno. Rješenje donosi Diana Viljevac, dizajnerica poznata po maštovitim kreacijama predstavila je bridal lookbook s čak dvanaest novih modela vjenčanica. Osim novih modela i krojeva, kaže dizajnerica, svakom je haljinom željela iznijeti drugačiju modnu priču, od boje i kroja do materijala.
"Željela sam osmisliti što više modela kako bi svaka klijentica mogla pronaći model koji najviše odgovara kako njenom stasu, tako i viziji koju je imala. Svatko od nas želi biti jedinstven i poseban, posebno na ovako poseban dan dan, stoga smo nastojali što je više moguće izaći svakoj mladenki u susret. Svi naši uzorci su izloženi u showroomu te se po njima izrađuju vjenčanice po mjeri, a moguće su i preinake u otvaranju ili zatvaranju leđa i dekoltea, promjeni duljine rukava te mijenjanje boje vjenčanice. Vjerujem i nadam se da će ovi modeli pronaći put do mnogih srca i izazvati osmijeh na lica", kazala je dizajnerica.
Vjenčanice dolaze u bijeloj, ivory, puderastoj i boji pijeska.
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima (Narodne novine, br. 111/2021, 114/2022), komentiranje na našim portalima omogućeno je samo korisnicima koji su se prethodno registrirali i koji su se upoznali s našim pravilima komentiranja. Zabranjeno je postupanje suprotno odredbama članka 94. stavka 2. Zakona o elektroničkim medijima, a svaki je korisnik osobno odgovoran za cjelokupan sadržaj koji objavi ili učini dostupnim.
Još uvijek nema komentara - sjajna prilika da pokreneš raspravu.