Tjedan po tjedan i ostavljamo ljeto iza sebe i kucamo na vrata nove sezone. One koja je modno najzanimljivija. Dok se uzavrelo ljeto polako pretapa u najkasniju inačicu babljeg ljeta, modni insajderi biraju kombinacije u kojima se osjećaju najugodnije, naglašavajući pritom svoj jedinstven stil.
BIJELA KOŠULJA
Televizijska voditeljica Daniela Trbović odlično nosi casual stil u kojem glavnu riječ vode bijela košulja i svijetli traper, naravno, uz tenisice, a glumicu Anju Matković Storyjev je fotograf u Sarajevu snimio u zanimljivom miksu ljetne i jesenske mode. Svjetlozeleni vuneni kardigan kombinirala je s majicom s perforacijama i hlačama boyfriend kroja, a nezaobilazne natikače Birkenstock njezin su omiljeni izbor.
SVIJETLI TRAPER
Jedna od najbolje odjevenih Hrvatica, Olja Vori, vratila se s godišnjeg odmora preplanula i uskočila u smaragdno zelenu kreaciju za šetnju Zagrebom u društvu prijateljice. Uvijek nasmijana Olja plijenila je pozornost na špici u smjelom izdanju kojim je još jednom istaknula svoj modni kapacitet.
JARKI KOLOR
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima (Narodne novine, br. 111/2021, 114/2022), komentiranje na našim portalima omogućeno je samo korisnicima koji su se prethodno registrirali i koji su se upoznali s našim pravilima komentiranja. Zabranjeno je postupanje suprotno odredbama članka 94. stavka 2. Zakona o elektroničkim medijima, a svaki je korisnik osobno odgovoran za cjelokupan sadržaj koji objavi ili učini dostupnim.
Još uvijek nema komentara - sjajna prilika da pokreneš raspravu.