Jeste li spremni za najglamurozniji i najveći društveni događaj i party o kojem se dugo priča i koji je hrvatska inačica dodjele Oscara?
Riječ je Jana Story Hall of Fame-u koji je na rasporedu u utorak, 7. lipnja od 20 sati. Bit će to ujedno i proslava velikih 20 godina medijskog brenda Story u Hrvatskoj. Jana Story Hall of Fame je dosad slavio najveća ostvarenja na medijskoj i estradnoj sceni, a ove godine u rođendanskom ruhu dodjeljuje 22 nagrade za 20 godina.
Među brojnim slavnim uzvanicima bit će i influencerica Ella Dvornik-Pearce. Na Instagramu je objavila kako se priprema za najglamurozniji događaj u Hrvatskoj. Obojala je kosu, a otkrila je i dio haljine koju će nositi.
'Ozbiljno razmišljam da ove čarape budu dio outfita', našalila se Ella uz objavu dijela haljine.
Više fotografija Elle Dvornik Pearce pogledajte u našoj fotogaleriji.
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima (Narodne novine, br. 111/2021, 114/2022), komentiranje na našim portalima omogućeno je samo korisnicima koji su se prethodno registrirali i koji su se upoznali s našim pravilima komentiranja. Zabranjeno je postupanje suprotno odredbama članka 94. stavka 2. Zakona o elektroničkim medijima, a svaki je korisnik osobno odgovoran za cjelokupan sadržaj koji objavi ili učini dostupnim.
Još uvijek nema komentara - sjajna prilika da pokreneš raspravu.