Ovaj modni dodatak vratio se u velikom stilu i apsolutni je must have za vruće ljetne dane.
Stoga i Story dizajnerski mjesec otvaramo brendom Sexy Plexy Jewelry i accessoiresom koji će vas oduševiti. Od srijede, 27. srpnja, imat ćete priliku uz limitirano izdanje magazina Story po pristupačnoj cijeni od 69,90 kuna kupiti najseksi nakit za nogu s potpisom ovog popularnog brenda.
Osim suradnje s brendom Sexy Plexy Jewelry u Storyjevom dizajnerskom mjesecu očekuju vas i stylish torbe s potpisom Boudoir te predivne majice Robert Sever. Budite u trendu uz pristupačne dizajnerske artikle, osmišljene ekskluzivno za Storyjev dizajnerski mjesec. Iskoristite jedinstvenu priliku i upotpunite svoj stil ovim chic komadima s potpisom vodećih hrvatskih dizajnera.
Nakit za nogu SEXY PLEXY idealan je komad nakita za ljeto jer je izrađen od kirurškog čelika pa ga nesmetano možete nositi i u moru. Lančić s motivom zvjezdice ili srca može se nositi kao pojedinačni nakit, a još bolje izgleda kada se kombiniraju. Na vama je samo da odaberete svoj najdraži motiv i uskočite u duboko plavo more.
Brend SEXY PLEXY JEWELRY proslavio je 10. godišnjicu, a u povodu te obljetnice otvorio je vrata svog novouređenog prostora u zagrebačkoj Ilici 14. Dizajnerice i arhitektice Iva Kreković Fleiss i Sara Jurlin Šančić, osim što su poslovne partnerice, prije svega su prijateljice. Izradom nakita počele su se baviti tijekom studija na Arhitektonskom fakultetu u Zagrebu iz čiste znatiželje, bez velike poslovne ideje. S vremenom je rastao interes za njihov nakit pa je hobi uz studij polako prerastao u posao, za koji danas ponosno mogu reći da i dalje rade s istom ljubavlju i entuzijazmom.
Prvi dizajnerski artikl s potpisom Sexy Plexy Jewelry potražite u prodaji sa Storyjem od 27. srpnja po cijeni od 69,90 kuna i vaše ljeto službeno može početi.
Fotografije: Goran Čižmešija
Model: Elena Dizdar
Haljine: Boutique Wiya
Styling: Marcela Vrček
Šminka Ivana Bilandžija Billy
Frizura: Studio Marcela
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima (Narodne novine, br. 111/2021, 114/2022), komentiranje na našim portalima omogućeno je samo korisnicima koji su se prethodno registrirali i koji su se upoznali s našim pravilima komentiranja. Zabranjeno je postupanje suprotno odredbama članka 94. stavka 2. Zakona o elektroničkim medijima, a svaki je korisnik osobno odgovoran za cjelokupan sadržaj koji objavi ili učini dostupnim.
Još uvijek nema komentara - sjajna prilika da pokreneš raspravu.