Upravo na najzabavniji način, MiniPolis, omiljeni dječji mali grad proslavio je 2. rođendan.
Za malene posjetitelje i njihove roditelje pripremljena su mnogobrojna iznenađenja, nagrade i bogat zabavni program kojeg je vodila Mirna Maras, a okupljene mališane uz njihovu pratnju roditelja, zabavljao je veliki koncert popularnog dječjeg pjevačko-plesnog zbora Zagrepčanke i dečki.
Proslava MiniPolisovog 2. rođendana trajala je dva dana, a maleni posjetitelji i njihovi roditelji u prvom dječjem gradu iskusili su mnogobrojna iznenađenja, pogodnosti i nagrade.
Zabavni program upotpunio je i kulinarski show i mnoštvo zabavnih radionica među kojima je i glumačka radionica s Jasnom-Palić Picukarić, a središnja točka proslave bila je izvedba najpopularnijeg dječjeg pjevačko-plesnog zbora Zagrepčanke i dečki te naravno svečano razrezana MiniPolisova rođendanska torta.
Prvi dječji grad je posjetili su mnogi mali i veliki uzvanici, roditelji, bake i djedovi, pa tako i Anja Alavanja s djecom koja u uživala u još jednom MiniPolisovom druženju.
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima (Narodne novine, br. 111/2021, 114/2022), komentiranje na našim portalima omogućeno je samo korisnicima koji su se prethodno registrirali i koji su se upoznali s našim pravilima komentiranja. Zabranjeno je postupanje suprotno odredbama članka 94. stavka 2. Zakona o elektroničkim medijima, a svaki je korisnik osobno odgovoran za cjelokupan sadržaj koji objavi ili učini dostupnim.
Još uvijek nema komentara - sjajna prilika da pokreneš raspravu.