Koliko ste puta nakon depilacije, trimanja, brijanja i inih tretmana na vašoj bikini zoni poželjeli imati čarobnu kremu koja bi u trenu smirila iziritiranu kožu i sprječila urastanje dlačica? E, pa, čini se kako bi se naše želje konačno mogle ostvariti jer tvrtka 'The Perfect V' koju je utemeljila Avonda Nelson Urben, dugogodišnja djelatnica u Revlonu i L’Orealu, lansirala je 'provokativnu' liniju krema - upravo za bikini zonu!
'Sve više i više žena uklanja dlačice, a uklanja i sve više dlačica. To znači da je koža bikini zone vrlo osjetljiva. I nije bitno uklanjate li dlačice voskom, kremama za depilaciju ili brijete, poanta jest da je nakon tih tretmana najčešće ne njegujete ničim. Toliko pažnje posvećujemo ostalim dijelovima tijela, a tom najosjetljivijem gotovo ništa', kaže Avonda. Linija proizvoda ovog brenda za sada se sastoji od osam proizvoda, među kojima su i VV kreme za njegu bikini zone, maske, pilinzi… a svima je svrha ista – njega bikini zone nakon depilacije. Osim toga, ovaj brend stoji i iza seruma koji 'privremeno uklanja bore i učvršćuje kožu', naravno, na bikini zoni! Pa, ako vas kojim slučajem muče takvi problemi, znate što vam je činiti!
N. P. Fotografije Instagram
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima (Narodne novine, br. 111/2021, 114/2022), komentiranje na našim portalima omogućeno je samo korisnicima koji su se prethodno registrirali i koji su se upoznali s našim pravilima komentiranja. Zabranjeno je postupanje suprotno odredbama članka 94. stavka 2. Zakona o elektroničkim medijima, a svaki je korisnik osobno odgovoran za cjelokupan sadržaj koji objavi ili učini dostupnim.
Još uvijek nema komentara - sjajna prilika da pokreneš raspravu.